ShopDataController :: handleRequest
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| shop | "mmt" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "WellCommerce\Bundle\AppBundle\Controller\Front\ShopDataController::handleRequest" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.client" |
| _locale | "pl" |
| _route | "shopdata" |
| _route_params | [ "_locale" => "pl" ] |
| _stopwatch_token | "edbd60" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip,deflate" |
| connection | "keep-alive" |
| content-length | "140" |
| content-type | "application/json" |
| host | "api.dev.mmtsklep.pl" |
| user-agent | "node-fetch/1.0 (+https://github.com/bitinn/node-fetch)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Pretty
{
"variables": {
"path": "mcp"
},
"query": "query ($path: String!) {\n redirect(path: $path) {\n source\n target\n __typename\n }\n}\n"
}
Raw
{"variables":{"path":"mcp"},"query":"query ($path: String!) {\n redirect(path: $path) {\n source\n target\n __typename\n }\n}\n"}
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "application/json" |
| date | "Thu, 02 Apr 2026 10:25:07 GMT" |
| x-debug-token | "e67aa6" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Thu, 02 Apr 26 12:25:07 +0200" |
| Last used | "Thu, 02 Apr 26 12:25:07 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _currency | "PLN" |
| _locale | "pl" |
| client/shop/id | 1 |
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b258b1d3933558f9f7a20105ab9a75ff" |
| APP_VERSION | "1.0.0" |
| DATABASE_URL | "mysql://upadmin:AVNS_pnPs51plVk1f6pbBf9w@unisport-czaoocizmapm.db.upclouddatabases.com:11550/dev?serverVersion=8.0" |
| DATABASE_VERSION | "8.0.21" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET | "" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY | "" |
| MAILER_URL | "null://localhost" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "redis://localhost:6379/messages" |
| PHP_BIN_PATH | "php" |
| POLKA_API_TOKEN | "12V9Z8785Z7478P0T6GD80T3786P41" |
| POLKA_API_URL | "http://185.54.186.197:8082/" |
| REDIS_HOST | "localhost" |
| REDIS_PORT | "6379" |
| SEARCH_ADAPTER | "elasticsearch" |
| SENTRY_DSN | "" |
| WKHTMLTOIMAGE_PATH | "/usr/local/bin/wkhtmltoimage" |
| WKHTMLTOPDF_PATH | "/usr/local/bin/wkhtmltopdf" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| CONTENT_LENGTH | "140" |
| CONTENT_TYPE | "application/json" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/domains/api.dev.mmtsklep.pl/current/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/var/www" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip,deflate" |
| HTTP_CONNECTION | "keep-alive" |
| HTTP_CONTENT_LENGTH | "140" |
| HTTP_CONTENT_TYPE | "application/json" |
| HTTP_HOST | "api.dev.mmtsklep.pl" |
| HTTP_USER_AGENT | "node-fetch/1.0 (+https://github.com/bitinn/node-fetch)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "shop=mmt" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "185.70.196.41" |
| REMOTE_PORT | "39318" |
| REQUEST_METHOD | "POST" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1775125507 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775125507.0074 |
| REQUEST_URI | "/shopdata?shop=mmt" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/domains/api.dev.mmtsklep.pl/current/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "185.70.196.41" |
| SERVER_NAME | "api.dev.mmtsklep.pl" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.18.0" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_VERSION,APP_SECRET,MAILER_URL,GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY,GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET,WKHTMLTOPDF_PATH,WKHTMLTOIMAGE_PATH,SEARCH_ADAPTER,PHP_BIN_PATH,SENTRY_DSN,POLKA_API_URL,POLKA_API_TOKEN,APP_ENV,APP_DEBUG,DATABASE_URL,DATABASE_VERSION,REDIS_HOST,REDIS_PORT,MESSENGER_TRANSPORT_DSN" |
| USER | "www-data" |