UserController :: loginAction
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "WellCommerce\Bundle\AppBundle\Controller\Admin\UserController::loginAction" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.admin" |
| _redirected | true |
| _route | "admin.user.login" |
| _route_params | [] |
| _stopwatch_token | "942816" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| content-length | "" |
| content-type | "" |
| cookie | "sf_redirect=%7B%22token%22%3A%22f5d06d%22%2C%22route%22%3A%22admin.dashboard.index%22%2C%22method%22%3A%22GET%22%2C%22controller%22%3A%7B%22class%22%3A%22WellCommerce%5C%5CBundle%5C%5CAppBundle%5C%5CController%5C%5CAdmin%5C%5CDashboardController%22%2C%22method%22%3A%22indexAction%22%2C%22file%22%3A%22%5C%2Fvar%5C%2Fwww%5C%2Fdomains%5C%2Fapi.dev.mmtsklep.pl%5C%2Freleases%5C%2F530%5C%2Fsrc%5C%2FWellCommerce%5C%2FBundle%5C%2FAppBundle%5C%2FController%5C%2FAdmin%5C%2FDashboardController.php%22%2C%22line%22%3A49%7D%2C%22status_code%22%3A301%2C%22status_text%22%3A%22Moved%20Permanently%22%7D; WELLSESSID_dev=l5asujlebm6cj07urk5casvick" |
| host | "api.dev.mmtsklep.pl" |
| referer | "https://api.dev.mmtsklep.pl/admin/dashboard/index" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Thu, 02 Apr 2026 15:37:15 GMT" |
| x-debug-token | "759a58" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| WELLSESSID_dev | "l5asujlebm6cj07urk5casvick" |
| sf_redirect | "{"token":"f5d06d","route":"admin.dashboard.index","method":"GET","controller":{"class":"WellCommerce\\Bundle\\AppBundle\\Controller\\Admin\\DashboardController","method":"indexAction","file":"\/var\/www\/domains\/api.dev.mmtsklep.pl\/releases\/530\/src\/WellCommerce\/Bundle\/AppBundle\/Controller\/Admin\/DashboardController.php","line":49},"status_code":301,"status_text":"Moved Permanently"}" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Thu, 02 Apr 26 17:37:15 +0200" |
| Last used | "Thu, 02 Apr 26 17:37:15 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _currency | "PLN" |
| _security.admin.target_path | "https://api.dev.mmtsklep.pl/admin/dashboard/index" |
| admin/shop/id | 1 |
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b258b1d3933558f9f7a20105ab9a75ff" |
| APP_VERSION | "1.0.0" |
| DATABASE_URL | "mysql://upadmin:AVNS_pnPs51plVk1f6pbBf9w@unisport-czaoocizmapm.db.upclouddatabases.com:11550/dev?serverVersion=8.0" |
| DATABASE_VERSION | "8.0.21" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET | "" |
| GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY | "" |
| MAILER_URL | "null://localhost" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "redis://localhost:6379/messages" |
| PHP_BIN_PATH | "php" |
| POLKA_API_TOKEN | "12V9Z8785Z7478P0T6GD80T3786P41" |
| POLKA_API_URL | "http://185.54.186.197:8082/" |
| REDIS_HOST | "localhost" |
| REDIS_PORT | "6379" |
| SEARCH_ADAPTER | "elasticsearch" |
| SENTRY_DSN | "" |
| WKHTMLTOIMAGE_PATH | "/usr/local/bin/wkhtmltoimage" |
| WKHTMLTOPDF_PATH | "/usr/local/bin/wkhtmltopdf" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/domains/api.dev.mmtsklep.pl/current/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/var/www" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "sf_redirect=%7B%22token%22%3A%22f5d06d%22%2C%22route%22%3A%22admin.dashboard.index%22%2C%22method%22%3A%22GET%22%2C%22controller%22%3A%7B%22class%22%3A%22WellCommerce%5C%5CBundle%5C%5CAppBundle%5C%5CController%5C%5CAdmin%5C%5CDashboardController%22%2C%22method%22%3A%22indexAction%22%2C%22file%22%3A%22%5C%2Fvar%5C%2Fwww%5C%2Fdomains%5C%2Fapi.dev.mmtsklep.pl%5C%2Freleases%5C%2F530%5C%2Fsrc%5C%2FWellCommerce%5C%2FBundle%5C%2FAppBundle%5C%2FController%5C%2FAdmin%5C%2FDashboardController.php%22%2C%22line%22%3A49%7D%2C%22status_code%22%3A301%2C%22status_text%22%3A%22Moved%20Permanently%22%7D; WELLSESSID_dev=l5asujlebm6cj07urk5casvick" |
| HTTP_HOST | "api.dev.mmtsklep.pl" |
| HTTP_REFERER | "https://api.dev.mmtsklep.pl/admin/dashboard/index" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.188" |
| REMOTE_PORT | "27604" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1775144235 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775144235.4106 |
| REQUEST_URI | "/admin/user/login" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/domains/api.dev.mmtsklep.pl/current/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "185.70.196.41" |
| SERVER_NAME | "api.dev.mmtsklep.pl" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.18.0" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_VERSION,APP_SECRET,MAILER_URL,GOOGLE_RECAPTCHA_SITE_KEY,GOOGLE_RECAPTCHA_SECRET,WKHTMLTOPDF_PATH,WKHTMLTOIMAGE_PATH,SEARCH_ADAPTER,PHP_BIN_PATH,SENTRY_DSN,POLKA_API_URL,POLKA_API_TOKEN,APP_ENV,APP_DEBUG,DATABASE_URL,DATABASE_VERSION,REDIS_HOST,REDIS_PORT,MESSENGER_TRANSPORT_DSN" |
| USER | "www-data" |